vesti24.mk

Tag : Градска плажа Парк

Uncategorized

Се отвораат игралиштата на песок на градската плажа „Парк“

admin
Од утре почнуваат со работа одбојкарското и ракометното игралиште на песок на Градска плажа „Парк“. Како што соопшти Град Скопје, на игралиштата бесплатно може да спортуваат...