vesti24.mk

Tag : граничниот премин

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Гужва на ГП „Богородица“, се чека неколу часа

admin
На граничниот премин „Богородица“ од изутрината за влез во Грција се чека и по неколку часа, а се формирани и колони возила, главно со македонски...