vesti24.mk

Tag : гратис кафе

ЗАБАВА

Место каде што се исплати да бидете фини: Во овој локал добивате гратис кафе ако љубезно се однесувате со персоналот (ВИДЕО)

admin
Во шангајското кафуле „Love Coffee“ посетителите секојдневно можат да добијат бесплатно кафе, но само под еден услов. Мораат љубезно да се однесуваат со вработените, млади...