vesti24.mk

Tag : графит

ЗАБАВА

ФОТО: Емотивен графит кој ќе ви го скрши срцето стана вистински хит на Интернет

admin
Графитите се често дел од зградите секаде низ светот, а освен што тие често можат да имаат политичка, спортска или исмејувачка порака, ретко тие постануваат...