vesti24.mk

Tag : греалка

ЗАБАВА

Ова мора да го знаете и да внимавате: Пожарникари предупредуваат на опасноста од употреба на електрични греалки

admin
Со студеното време се јавува зголемена потреба од електрични греалки. Американските пожарникари секоја година ги предупредуваат Американците да внимаваат како ги поврзуваат греалките. Имено, греалките...