vesti24.mk

Tag : грицкање нокти

ЗАБАВА

Никогаш не би помислиле: Луѓето што грицкаат нокти не се нервозни, туку имаат друга мака

admin
Многу луѓе мислат дека грицкањето нокти е навика за смирување на нервите, но анксиозноста можеби не е единствениот предизвикувач на оваа појава. Нови научни докази...