vesti24.mk

Tag : гркинка

ЗАБАВА

Гркинка доцнела на сопствената свадба, со тоа им го спасила животот на гостите

admin
Една невеста во Грција задоцнила на венчавката и им го спасила животот на сватовите бидејќи, додека ја чекале надвор , во црквата се урнал таванот,...