vesti24.mk

Tag : гробишта бутел

МАКЕДОНИЈА

ВИДЕО: Навивачите на „Црвена Ѕвезда“ се простија од прерано починатиот Драган Крстев

admin
Навивачите на Црвена Ѕвезда, популарно наречени Делии, денеска на градските гробишта Бутел во Скопје, се простија од нивниот пријател Драган Крстев, во навивачки дух, со...