vesti24.mk

Tag : група гепарди

ЗАБАВА

Чудо ги спаси од сигурна смрт: Група гепарди бркаа туристи (ВИДЕО)

admin
Видео снимка од семејство кое бега од група гепарди во националниот парк во Холандија денеска го видеа милиони корисници на Јутјуб. Снимката која е направена...