vesti24.mk

Tag : грчки новинар

ЗАБАВА

УРНЕБЕСНО: Свиња брка грчки новинар среде вклучување во живо (ВИДЕО)

admin
Добро утро, имаме еден проблем. Имаме една свиња овде што не брка од сабајле! Со овие зборови грчки новинар го почна вклучувањето во живо во...