vesti24.mk

Tag : гулаб писмоносец

ЗАБАВА

Рекордна цена за гулаб писмоносец: Армандо продаден за 1,25 милиони евра

admin
Гулаб писмоносец трениран во Белгија и ѕвезда во својата работа, продаден беше синоќа на аукција преку интернет за рекордни 1.25 милиони евра. Со тоа, се...