vesti24.mk

Tag : гумени бонбони

ЗАБАВА

Никогаш повеќе нема да пробате гумени бонбони: Погледнете го процесот на нивно правење (ВИДЕО)

admin
Погледнете го видеото од кое многумина се згрозија. Прикажува како се прават гумени бомбони, а процесот оди нананазад, од бонбона, па… до свиња. [embedded content]...