vesti24.mk

Tag : гумени чизми

ЗАБАВА

Видео прегледано повеќе од осум милиони пати за неколку часа: Сцени од ресторан во Венеција го заобиколија светот и го оставија без зборови

admin
Поплавата која буквално го потопи италијанскиот град Венеција стана сериозна закана за целаЕвропа, но не и за тамошните жители и туристи кои овие денови се...