vesti24.mk

Tag : гуми

ВЕСТИ

Аферата која ја објави ВМРО-ДПМНЕ потврдена: МВР за гуми плаќа неверојатни 1.3 милиони евра

admin
Функционери од власта се обидуваат да местат тендери со изготвување на спецификации за набавки со што се фаворизира еден понудувач и однапред се исклучува можно...
ЗАБАВА

Утрото видела дека некој и ги исекол гумите – кога видела што има на земјата, занемила од УЖАС! (ВИДЕО)

admin
Франческа Викоф, жена од американската држава Аризона, неодамна на својот паркинг најде сцена која навистина ретко се гледа, за среќа. Во текот на ноќта, некој...