vesti24.mk

Tag : густав магнар вико

ЗАБАВА

ФОТО: Има 24 години и е третиот најмлад милијардер на светот, еве кој му го остави богатството

admin
Животот на богатите деца низ светот отсекогаш бил интересен за јавноста. Но кога си многу млад и богат или мора да бидеш супер гениј за...