vesti24.mk

Tag : ГУЧИ

ЗАБАВА МОДА

МОДАТА ЗАБЕГА: „Гучи“ направи фустан за мажи, изгледот и цената се шокантни

admin
Модната марка „Гучи“ лансираше фустан за мажи со сатенска лента и јака. Идејата беше да се прекине со токсичните стереотипи кои го обликуваат идентитетот на...
ЗАБАВА

Прекрасна: Новата козметичка линија на „Гучи“ ќе ја рекламира модел со Даунов синдром

admin
Новата козметичка линија на модната марка „Гучи“ , поточно новата маскара насловена L’ Obscur ќе ја рекламира моделот Ели Голдстајн, девојка која има Даунов синдром....
МАКЕДОНИЈА

По бундата од 830 евра, Фатиме Фетаи со чанта 2.550 евра (ФОТО)

Ferad Aruc
Специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи очигледно ужива во раскош и луксуз. Неодамна на судење дојде во луксузна бунда од крзно од ракун…. од 830 евра! И се...