vesti24.mk

Tag : гуштер

ЗАБАВА

НЕВЕРОЈАТНО: Годизила отиде на шопинг – снимиле огромен гуштер во продавница како руши сè од полиците (ВИДЕО)

admin
Видеото, на кое се гледа како голем гуштер влегува во локална продавница и се искачува на полиците, стана вирално на Твитер, каде досега го погледнале...