vesti24.mk

Tag : давење

ЗАБАВА

Има 13 години, а веќе е херој: Спаси дете од сигурна смрт (ВИДЕО)

admin
Тринаесетгодишното момче го слават како јунак откако спасило друго дете од давење, пишува „Mirror“. Коди Рунјон пливал во градскиот базен во Рочестер во Минесота, кога...