vesti24.mk

Tag : Даглас Мартин

ЗАБАВА

Гејмерот откри зошто раскина со најсексапилната водителка: “Ѝ открив колку пари можам да заработам на Јутјуб, а таа побара процент”

Ferad Aruc
“Пензионираниот” гејмер Даглас Мартин во емотивна исповед на Јутјуб ја откри вистинската причина поради која ја прекинал врската со Јанет Гарсија, позната како најсексапилната водителка...