vesti24.mk

Tag : дадилка

ЗАБАВА

Дадилка влезе во собата и го грабна бебето: Веднаш потоа настана хаос, за среќа тоа е живо (ВИДЕО)

admin
На Редит е објавено шокантно видео кое покажува дадилка како спасува дете неколку секунди пред врз него да се урне плафонот. На снимката се гледа...
ЗАБАВА

Пораката за сопругот случајно ја пратила кај дадилката: Поради она што го напишала, ќе заврши на суд (ФОТО)

admin
Жизел Морис одлучила да тужи семејство од Менхетен, откако добила расистичка порака од жена која ја барала за дадилка на своето бебе. Линси Пласко- Флексмен...