vesti24.mk

Tag : далгона

ЗАБАВА

Далгона бисквитот од хит серијата го полуде светот: Се прави од само 2 состојки, ова е рецептот

admin
Омилената јужнокорејска посластица ја врати својата популарност од 70 -тите и 80 -тите години Серијата „Squid game“ на Нетфликс стана најгледаната серија на оваа платформа,...