vesti24.mk

Tag : далматинец

ЗАБАВА

Светот тагува за храбриот далматинец: Тајсон ги спаси своите газди од опасната кобра, а потоа само падна и умре (ВИДЕО)

admin
Храброто куче, далматинецот Тајсон ги спасил своите сопственици од змија отровница, но после судирот падна и умрел. Змијата се вовлекла во куќата на едно семејство...