vesti24.mk

Tag : дама

ЗАБАВА

„Само биди дама“: Можни пораки кои мора да ги слушнат сите жени! (ВИДЕО)

admin
„Само биди дама!“ Колку пати сте ја слушнале оваа реченица? „Биди дама велат. Здолништето ти е прекратко. Деколтето ти е предлабоко. Пантолоните ти се претесни....
ЗАБАВА

Што е она што ги издвојува вистинските дами од останатите? Ова се карактеристиките

admin
Иако многумина мислат дека дамите и џентлмените и нивното однесување се работи кои се изумрени, сепак некои од карактеристиките на жените кои порано се сметале...