vesti24.mk

Tag : дами

ЗАБАВА

Дами, ако се пронајдете во овие реченици вие сте неодоливи убавици!

admin
Жените често запаѓаат во очај поради убавината, држат строги диети и се подложуваат на пластична хирургија. Но, кога станува збор за убавината не е се...