vesti24.mk

Tag : дамки

ЗАБАВА

Дали имате дамки на тепихот? Решете го тој проблем со помош на овие 10 професионални совети!

admin
Почетокот на пролетта е повод за многумина за големо, темелно чистење на домот, а тоа секако вклучува и чистење на тепих. Со текот на времето,...
ЗАБАВА

Мајка го сподели својот необичен метод за отстранување на дамки: Потребни ви се само 2 состојки и има едно важно правило

admin
Мајка од Австралија доби илјадници позитивни коментари и заблагодарувања, откако на Интернет го сподели својот необичен трик за отстранување на дамките. Зборувајќи во австралиската Фесјбук...