vesti24.mk

Tag : дамјан

ЗАБАВА

За овај преубав пар на матура со денови зборува целиот регион: Ангела и Дамјан испратија важна порака (ФОТО)

admin
Ангела Богојевиќ (18) и Дамјан Томиќ (19) деновиве се главна тема за јавноста ширум регионот, откако на социјалните мрежи ги објавија нивните фотографии од матура....