vesti24.mk

Tag : данев

ВЕСТИ

Данев: Време е граѓаните да дадат свое мислење за работата на двоецот СДСМ-ДУИ

admin
Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Данев ја потсетува јавноста за тоа што се во 2016 година ветуваше СДСМ со нивниот „План за живот во...