vesti24.mk

Tag : Даниеле Бреголи

ЖИВОТ

Девојка се самоубила бидејќи нејзината конкурентка потпишала милионски договор

admin
16-годишната Хана Стоун наизглед имала се што едно девојче на тие години може да посака. Покрај семејството кое ја сакало, преку платформата “YouNow” постигнала голем...