vesti24.mk

Tag : Даниел Вилегас

ВЕСТИ СВЕТ

(ВИДЕО) Погледнете реакцијата на човекот кој после 25 години поминати во затвор го прогласија за невин

Ferad Aruc
На 5 октомври 2018 година, во Тексас, САД, Даниел Вилегас беше ослободен откако помина 25 години во затвор, обвинет за двојно убиство. Во видеото, можеме...