vesti24.mk

Tag : Даниел кајмаковски

ЗАБАВА

Каков татко, таков син – Кајмакоски објави нова фотографија од синчето

admin
Поп-пејачот Даниел Кајмаковски пред скоро девет месеци стана татко. Гордиот татко често објавува фотографии од синчето и семејството. Последната објава од пејачот е фотографија од...