vesti24.mk

Tag : даниел кајмакоски и кристина

Uncategorized

Урнебесна поза на таткото и синот: Даниел Кајмакоски (ФОТО)

admin
Откако сопругата Кристина на свет го донесе нивниот прв син, поп-пејачот Даниел Кајмакоски периодов е повеќе активен на приватен план, па на социјалните мрежи често објавува...