vesti24.mk

Tag : Дан Билзериан

ЉУБОВ И СЕКС

Ова е згодната бринета која го фрли “кралот на Инстаграм” на колена

Ferad Aruc
Прекрасната Суелин Медеирос успеала да го “фрли на колена” славниот Ден Билзеријан, познат и како “кралот на Инстаграм”. Суелин, исто како и своето момче, ја...
ЖИВОТ

Кралот на Инстаграм стана државјанин на Ерменија

Ferad Aruc
Самопрогласениот крал на Инстаграм стана државјанин на Ерменија, а тоа го прослави во негов стил. Дан Билзериан и неговиот брат во понеделникот пристигнале во Ереван...