vesti24.mk

Tag : дарио николовски

ВЕСТИ

„Сигнал“: Дарио Николовски си го вработи братот во МВР, па и се пофали на Фејсбук?!

admin
Директорот на студентските домови, Дарио Николовски денес заедно со министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, му го честитаа на Кристијан Николовски, брат на Дарио, приемот...
ВЕСТИ

Животот кој го ветуваше СДСМ никако да дојде во студентскиот дом „Стив Наумов“- тоалетите на студентите во нечовечки услови (ФОТО)

admin
За студентите и две години откако СДСМ е на власт заедно со директорот на Државниот студентки дом Дарио Николовски тие се уште не го дочекале...