vesti24.mk

Tag : дарко коствовски

ВЕСТИ

Костовски: Знаат ли СДСМ што значат 4.000 денари за ковид тест?!

admin
Осудија за тероризам невини луѓе кои што си ја сакаат државата, додека убијците на децата од Смилковско се на слобода! -Ги запрашав дали знаат што...