vesti24.mk

Tag : Дарко Масларковски

ЖИВОТ

Принова на македонската музичка сцена: Дарија ќе биде следната раперка

Ivana
Раперот Дарко Масларковски или познат како еден од близнаците на дуото „Пука козметика“ стана татко. На свет пристигна малата Дарија, а среќниот татко ја објави...