vesti24.mk

Tag : дарко митревски

ВЕСТИ

Митревски : Големо зло е направено со Преспанскиот договор, не постои Македонија тоа е протекторат

admin
Дарко Митревски во своето гостување во емисијата „Заспиј ако можеш“  кажа дека големо зло е направено со Преспанскиот договор и дека со него веќе не...