vesti24.mk

Tag : Дарко Панчев

СПОРТ

Дарко Панчев изјави: Самсоненко никому не останал должен, играчите тоа го знаат

Ferad Aruc
Одамна се зборува за незадоволство кај фудбалерите на Вардар поради заостанатите плати што им се должат, па навивачите со право прашуваат дали незадоволството кое тлее...