vesti24.mk

Tag : дарко спејко

ЗАБАВА

Љупка од Струмица претера со провокативниот фустан за Нова година

Ferad Aruc
Струмичанката Љупка Митрова е една од најпопуларните Македонки на социјалната мрежа Инстаграм. Таа има скоро 100 илјади фанови. Со нејзиното момче Спејко привлекуваат големо внимание...