vesti24.mk

Tag : дарт вејдер

ЗАБАВА

ФОТО: Се продава „Дарт Вејдер“ куќа, градена според изгледот на познатата маска

admin
Во Хјустон на продажба за 4,3 милиони долари е „Дарт Вејдер“ куќа. Таа е на површина од 654 квадратни метри, а во неа има четири...