vesti24.mk

Tag : даска

ЗАБАВА

Уживаше на даска, па забележа сенка во водата: Она што го виде, некого би го преплашиле (ВИДЕО)

admin
Додека уживала во убавините Вики Вачи Спрингс Стејт паркот на Флорида, една жена доживеала незаборавно искуство. Сепак, тоа многумина би преплашила оваа глетка. Во водата...