vesti24.mk

Tag : даштевски

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Даштевски: На Република Македонија и се потребни реформи и нови луѓе кои ќе ја придвижат државата кон ЕУ

admin
Во вечерашното издание на емисијата “И што сега?” гостуваше универзитетскиот професор и аналитичар Александар Даштевски. Во однос на влезот на државата во НАТО, Даштевски истакна...