vesti24.mk

Tag : две сестри

ЗАБАВА

ВИДЕО: Починаа сијамските близначиња кои делеа едно тело и две срца

admin
Сијамските близначки, девет дена по раѓањето починаа во период од три часа. Двете сестри, сијамските близначки, кои делеа едно тело, а имаа две срца, починаа...