vesti24.mk

Tag : девито

ВЕСТИ

ВИДЕО: Додека се бројат заразени од корона „Аватар“ од Стримица „гази“, Спасовски молчи

admin
Додека Македонија брои заразени и починати од коронавирусот, Струмица и струмичани си „газат“ во „Аватар“. Имено пред неколку дена во оваа дискотека гостин бил популарниот...