vesti24.mk

Tag : Девици

ЉУБОВ И СЕКС

“Бараме млади девици кои ја продаваат својата невиност, а за тоа им наплаќаме по 4.300 евра”

Ferad Aruc
Илјадници жени во Русија ја продаваат својата невиност, откако ќе пронајдат богат љубовник по пат на Интернет, според новото истражување. Постои мрежа на специјалисти кои...
Uncategorized

8 причини зошто Девиците ви се потребни во животот

admin
Девица е единствениот хороскопски знак чиј симбол е жената. По природа родените во овој знак се најчесто срамежливи, наивни, конзервативни и воздржани луѓе, кои уживаат...