vesti24.mk

Tag : девојачка

ЗАБАВА

(ФОТО) Двојничката на Јелена Карлеуша ги излуде фановите

admin
Мирела е атрактивна русокоса од Босна и Херцеговина која на тамошните медиуми им стана интересна поради, како што наведуваат, неверојатната сличност со пејачката Јелена Карлеуша....