vesti24.mk

Tag : девојка врколак

ЖИВОТ

Радикална промена: Девојката врколак го избричила лицето и прв пат покажала како всушност изгледа

Ferad Aruc
Девојката која во 2010-тата година влегла во Гинисовата книга на рекорди како “највлакнеста личност на светот”, на социјалните мрежи објавила интересна фотографија и покажала како...