vesti24.mk

Tag : девојка со аутизам

ЗАБАВА

Прекрасна: Новата козметичка линија на „Гучи“ ќе ја рекламира модел со Даунов синдром

admin
Новата козметичка линија на модната марка „Гучи“ , поточно новата маскара насловена L’ Obscur ќе ја рекламира моделот Ели Голдстајн, девојка која има Даунов синдром....