vesti24.mk

Tag : девојки

ЗАБАВА

Студија: Девојките во Германија учеле повеќе за време на пандемијата

admin
Девојките во Германија учеле позасилено и повеќе време минувале на креативни проекти отколку момчињата за време на германската блокада поради коронавирусот, но и девојчињата и...
ЗАБАВА

Ќе ви се заврти во умот ако ги погледнете во очи: Овие три европски земји ги имаат најубавите жени (ФОТО)

admin
Унгарките важат за жени кои се згодни и полни со разбирање. “Ќе ви се заврти паметот” во моментот кога ќе ги погледнете во очи. Мајката...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Како да откриете кои девојки сакаат анален секс?

admin
Во последното истражување за тоа кои девојки преферираат анален секс, има доста интересни резултати. Според извештајот, девојки кои не викаат НЕ на аналниот секс се...
ЖИВОТ

Австралиец живее со својата жена, свршеница и со своите 2 девојки (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Џејм Дејвис 17 години служел во војска а сега живее живот каков што многу мажи би посакале, сам со 4 жени. Неговите 4 партнерки сакаат...
ЗАБАВА

По само еден час гледајќи убави девојки, жените стануваат анксиозни

admin
Жените почнуваат да чувствуваат несигурност во својот изглед само по еден час разгледување на странски фотографии на социјалните мрежи, пишува Дејли меил повикувајќи се на...
ЗАБАВА

За убав викенд, убави Македонки! (фото галерија)

Ferad Aruc
Прекрасна фотосесија со убави Македонки. Ивана Хаџиевска Каролина Гочева Катарина Ивановска Лила Филиповска Марија Нацева Марјана Станојковска Мелита Ракичевиќ Натали Грубовиќ Викторија Лоба Елена Ристевска...
ЗАБАВА

Целиот свет им се заблагодари на Инстаграм девојките за тоа што покажале како навистина изгледаат нивните тела!

Ferad Aruc
Доколку за момент сте сè почувствувале обично или изгубено во совршениот свет на социјалните мрежи, слободно издишете, бидејќи не сте единствени. Всушност, целиот свет живее...