vesti24.mk

Tag : девојче згазено

Uncategorized

Прегазено девојче на пешачки премин во Ново Лисиче

admin
Несреќа во Ново Лисиче на улицата Видое Смилевски Бато се случила вчера во претпладневните часови каде било прегазена помлада девојка. Како што јавуваат очевидците брзата...