vesti24.mk

Tag : девојче змија

ЗАБАВА

Ја викаат девојчето-змија, а таа многу страда: Ако излезе на сонце нејзината кожа крвари (ВИДЕО)

admin
Девојчето Ведика Гупта (13) доаѓа од Индија и поради ретко генетско пореметување присилена е да живее повлечен живот. Поради нејзината болест, кожата и крвари сeкoгаш...